Регіональний фонд підтримки підприємництва

23 січня 2014 року відбулися Збори засновників Фонду підтримки підприємництва

«Городенківський Бізнес-центр», засновниками якого є Городенківська райдержадміністрація, Городенківська районна рада та Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області.

У роботі Зборів взяли участь голова Городенківської РДА В.Ємчук, голова Городенківської районної ради Б.Кобилянський, директор РФПП по Івано-Франківській області Є.Микитюк та заступник директора департаменту економіки Івано-Франківської ОДА С.Шкунда.

Зборами засновників розглянуто результати діяльності ФПП «Городенківський Бізнес-центр» та його структурного підрозділу – Бізнес-інкубатору за попередній рік, затверджено основні напрямки діяльності на 2014 рік, а також рекомендовано передбачити у проекті районного бюджету на 2014 рік кошти для фінансування діяльності ФПП «Городенківський Бізнес-центр» у 2014 році.

Після засідання учасники зборів відвідали Бізнес-інкубатор Фонду підтримки підприємництва «Городенківський Бізнес-центр» та ознайомилася з діяльністю новостворених центрів надання адміністративних послуг у Городенківському та Тисменицькому районах.

 

Укладено Угоду про співпрацю між обласною державною адміністрацією, Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та Регіональним фондом підтримки підприємництва

Як продовження реалізованого у 2012-2013 роках проекту «Підвищення підприємницького  потенціалу транскордонного регіону шляхом створення інституцій підтримки підприємництва» головою обласної державної

Детальніше...
 

Ми раді вітати Вас

Ми раді вітати Вас на новому сайті Регіонального фонду підтримки підприємництва по Івано-Франківській області. Сподіваємось, що Ви знайдете вичерпні відповіді на Ваші запитання на сторінках нашого ресурсу.

 


Сторінка 3 з 3