Home

Інформаційне оголошення!

Директор Регіонального фонду підтримки підприємництва по Івано-Франківській області, взяв участь у зустрічі яка відбулась 25.01.2013р.

Представники словацької делегації зустрілися з керівництвом облдержадміністрації та керівниками структурних підрозділів, представниками ради підприємців області, відділення Асоціації платників податків, Івано-Франківської Торгово-промислової палати.

«У нас є позитивний тренд у проведенні експортно-імпортних операцій, взаємовигідний для обох сторін, - наголосив на початку зустрічі заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Зварич. – В основі цих операцій - не лише сировинні ресурси. Івано-Франківська область експортує в Словацьку Республіку готові текстильні вироби, вироби з деревини, котли, а ввозить продукцію машинобудування.

За словами Ігоря Зварича, на території Івано-Франківщини діє 12 спільних податково-активних україно-словацьких підприємств, які займаються переробкою деревини і торгівельною діяльністю. Як прозвучало, у порівнянні з минулими роками обсяги експорту зросли на 7,7%, імпорту – на 6,3%.

«Івано-Франківська облдержадміністрація та особисто її голова Михайло Вишиванюк приділяють особливу увагу налагодженню транскордонного співробітництва, - зазначав Ігор Зварич. – Будемо робити все для динамічного розвитку економічних відносин з країнами-сусідами».

У розвитку машинобудування, електротехніки, туризму вбачає перспективи для співпраці перший секретар Генерального консульства Словацької республіки в Ужгороді Олександр Шкурла. «Контакти розвиваються, ми спостерігаємо відкритість вашого регіону, - підкреслив дипломат на зустрічі. – Словаччина, як ваш сусід і друг, готова до конкретної співпраці. Івано-Франківська область близька нам географічно і вона має потужності».

Словацькі підприємці, які приїхали на Прикарпаття, обміняються досвідом зі своїми колегами під час україно-словацького бізнес-форуму, що розпочався сьогодні о 14.00, представлять власні напрацювання у енергетиці, будівництві мостів, наданні транспортних послуг, створенні металевих конструкцій, інвестуванні. Вів зустріч директор департаменту економіки облдержадміністрації Володимир Попович.