Home Новини Latest 23-25 листопада відбулася міжнародна конференція

23-25 листопада відбулася міжнародна конференція

e-mail Друк PDF

 

23-25 листопада 2011 року в с.Татарів Івано-Франківської області на базі готелю "Коруна" відбулася міжнародна конференція "Практика бізнес-інкубування. Досвід України та міжнародний досвід".

Це складова проекту «Підвищення підприємницького потенціалу прикордонного регіону шляхом створення інституцій підтримки підприємництва» HUSKROUA 0901/123, який виконується Регіональним фондом підтримки підприємництва по Івано-Франківській області у співпраці з Регіональним консультаційно-інформаційним центром міста Прешов (Словаччина) по Програмі прикордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства та Партнерства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013».

У конференції взяли участь виконавці, партнери та експерти проекту, представники Словаччини, а також Українського і регіональних фондів підтримки підприємництва, представники Бізнес-Інкубаторів в Україні, органів влади і місцевого самоврядування, представники ЗМІ та громадських організацій. Було презентовано сам проект, основні досягнення по його реалізації, а також розробленої в його межах Концепції бізнес-інкубування, представлення обраної моделі з врахуванням специфіки українського законодавства та міжнародний досвід такої діяльності.

Останнє оновлення на Вівторок, 29 листопада 2011, 15:23