Home

23 січня 2014 року відбулися Збори засновників Фонду підтримки підприємництва

«Городенківський Бізнес-центр», засновниками якого є Городенківська райдержадміністрація, Городенківська районна рада та Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області.

У роботі Зборів взяли участь голова Городенківської РДА В.Ємчук, голова Городенківської районної ради Б.Кобилянський, директор РФПП по Івано-Франківській області Є.Микитюк та заступник директора департаменту економіки Івано-Франківської ОДА С.Шкунда.

Зборами засновників розглянуто результати діяльності ФПП «Городенківський Бізнес-центр» та його структурного підрозділу – Бізнес-інкубатору за попередній рік, затверджено основні напрямки діяльності на 2014 рік, а також рекомендовано передбачити у проекті районного бюджету на 2014 рік кошти для фінансування діяльності ФПП «Городенківський Бізнес-центр» у 2014 році.

Після засідання учасники зборів відвідали Бізнес-інкубатор Фонду підтримки підприємництва «Городенківський Бізнес-центр» та ознайомилася з діяльністю новостворених центрів надання адміністративних послуг у Городенківському та Тисменицькому районах.