Home

На Прикарпатті обговорювали питання щодо активізації співпраці місцевої влади та представників громадського сектору

Відбулась робоча зустріч представників облдержадміністрації, активних громадських організацій та інших структур, наукових закладів регіону, під час якої було обговорено результати та перспективи діяльності щодо залучення й використання міжнародної технічної допомоги, питання транскордонного співробітництва регіону та їх вплив на регіональний розвиток.

Особлива увага приділялась налагодженню конструктивної співпраці між громадським сектором та місцевою владою з метою створення ефективного середовища задля економічного зростання регіону та підвищення рівня добробуту його мешканців.

Зокрема, мова йшла про концентрацію і спрямування спільних зусиль,  досвіду і можливостей на реалізацію тих заходів і проектів, які можуть забезпечити найкращі результати, матимуть довготривалий і комплексний ефект та відповідатимуть стратегічним  цілям розвитку області.

«Якщо раніше владні структури не приділяли достатньої уваги громадським ініціативам, то сьогодні ситуація змінюється. Ми працюємо для того, щоб активна громадськість бачила в обласній державній адміністрації не тільки партнера, але й потужного лобіста її інтересів», - запевнив присутніх радник голови обласної державної адміністрації Володимир Кушнір.

Про створення умов для системної і гармонійної співпраці між владою та громадськістю говорили й інші учасники зібрання. Також обговорили питання про можливості  створення окремого підрозділу, який координуватиме роботу щодо ініціювання, підготовки та реалізації регіональних проектів із залученням фахівців з цього напрямку .

«Кожна робота повинна бути грамотно організована і розподілена між виконавцями. Тому й потрібне створення сектору, – пояснив радник голови облдержадміністрації Сергій Басараб. – Ми обов`язково повинні бути готові до різних ситуацій та проблем, а тому працюватимемо на випередження».