Home

Напрацьовано план реалізації Стратегії розвитку Івано-Франківської області на період до 2020 року

 

В рамках реалізації проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» в області триває робота щодо напрацювання Плану реалізації на 2015 - 2017 роки Стратегії розвитку Івано-Франківської області на період до 2020 року.

Днями  за участю представників структурних підрозділів облдержадміністрації та районних державних адміністрацій, наукових кіл, громадських організацій, експертів проекту ЄС проведено засідання груп регіональних експертів з відбору проектних ідей за напрямками: «Стійкий розвиток економіки», «Розвиток туристично-рекреаційної сфери», «Розвиток сільських територій», «Розвиток людського капіталу». Всього було подано та розглянуто понад 130 проектних ідей. Крім того, для участі у засіданні були запрошені автори найбільш цікавих проектів, які представили свої ідеї регіональним експертам та представникам проекту ЄС.

У  подальшому передбачається доопрацювання відібраних проектних пропозицій та приведення їх до логічного завершення, планування фінансових ресурсів, визначення часових рамок виконання проектів та їх узгодження.

З відібраних проектів буде сформовано «Проект Плану реалізації Стратегії на 2015 - 2017 роки» та представлено його для обговорення мешканцям області.