Home Новини Latest Перший Національний фестиваль представників малого та середнього бізнесу

Перший Національний фестиваль представників малого та середнього бізнесу

e-mail Друк PDF

25 листопада 2010 року Голова Українського фонду підтримки підприємництва Любов Стасів в рамках проведення  у м. Донецьку Першого національного фестивалю «Підприємництво Україні: інновації і розвиток» взяла участь у  прес-конференція «Малий та середній бізнес. Інноваційні перспективи. Проблеми, пошуки, рішення». Любов Володимирівна звернула особливу увагу на необхідність  вдосконалення державної  політики  підтримки підприємництва  у формуванні інноваційної інфраструктури  малого бізнесу, на проблеми  формування необхідної інституційної і фінансової інфраструктури підтримки підприємництва  на  національному і регіональному рівнях.

В процесі   дискусії,  у якій взяли участь представники державної влади, народні депутати України, керівники державних регіональних структур підтримки підприємництва України і бізнес-асоціацій, підприємці, вчені, були розглянуті проблемні питання розвитку МСБ в Україні, проаналізований і  узагальнений зарубіжний і регіональний досвід|дослід| підтримки  підприємництва, у тому числі і інноваційного МСБ.

Генеральний директор РФПП по Донецькій області Тетяна Шашкова прокоментувала резолюцію, що була прийнята на Дискусійному клубі «Що заважає розвитку підприємництва в Україні. Шляхи вирішення проблем на національному і регіональному рівні».

Особливу увагу привернули до себе директори РФПП  Івано-Франківської (Микитюк Є.М.), Луганської (Бешляга Е.В.), Одеської (Сороковський О.Ю.),  Донецької та  Київської областей (Дарнопих В.О.), які поділилися багатолітнім досвідом роботи  з розробки та реалізації інноваційних підходів підтримки малого підприємництва у своїх регіонах,  внесли свої пропозиції по зміцненню і вдосконаленню державної інституції підтримки малого підприємництва та позитивного досвіду співпраці з органами місцевого самоврядування.

Наступного дня, в рамках цієї ж поїздки,  п.Стасів зустрілася з заступником голови облдержадміністрації Донецької області Мариною Черенковою  та з начальником головного управління економіки облдержадміністрації  Віктором Машошиним.


Останнє оновлення на Вівторок, 07 грудня 2010, 08:53