Home Про фонд Мережа районних фондів

Мережа районних фондів

 

РФПП по Івано-Франківській області виступає співзасновником районних фондів підтримки підприємництва: “Городенківський бізнес-центр”, “Тлумацький бізнес-центр”, “Косівський бізнес-центр” та “Бізнес-Центр” МБЕРІФ РМ (м. Рогатин).

РФПП по Івано-Франківській області координує роботу цих структур, надає їм методичну, консультаційну та інформаційну допомогу. РФПП виступає організатором та координатором виконання заходів Районних програм підтримки підприємництва, надаває вищезазначеним фондам можливість самореалізовуватися, проводити активну діяльність, привертати до себе увагу місцевої влади, збільшувати спектр послуг для підприємців, поширювати свій вплив на рівень розвитку району, покращувати своє матеріально-технічне забезпечення.

Завданням ФПП у районах є:

Створення умов, що сприяють виконанню державних, регіональних, районних програм і проектів, спрямованих на розвиток підприємництва в районі.

Реалізація на районному рівні державної політики з питань розвитку та фінансової підтримки підприємництва, ефективне використання його можливостей у соціально-економічному розвитку району.

Об'єднання фінансово-економічного та науково-технічного потенціалу Сторін для розробки і впровадження програм та проектів, спрямованих на всебічний розвиток та підвищення ефективності підприємницької діяльності.

Розробка та втілення районних програм зменшення соціальної напруженості за рахунок створення сприятливих умов для залучення до підприємницької діяльності соціально незахищених категорій населення –безробітних, звільнених у запас військовослужбовців, молоді, жінок, інвалідів та ін., підтримки діючих та створення нових робочих місць.