Home Новини Latest Відбувся навчальний візит до Словаччини

Відбувся навчальний візит до Словаччини

e-mail Друк PDF

17–21 травня 2011 року в рамках виконання заходів проекту «Підвищення підприємницького потенціалу прикордонного регіону шляхом створення інституцій підтримки підприємництва», відбувся навчальний візит до Словаччини під назвою «Європейська практика бізнес-інкубування».

Метою даного візиту є вивчення досвіду щодо створення і функціонування Бізнес-Інкубаторів в країнах ЄС та дослідження можливостей впровадження такої практики в Україні.

Програмою було передбачено: офіційне відкриття проекту на території Словаччини, зустрічі з представниками регіональної влади, партнерами проекту, курс навчання стосовно практики бізнес-інкубування, ознайомлення з роботою Технологічного бізнес-інкубатора, який працює на базі Регіонального консультаційно-інформаційного центру міста Прешова, а також вивчення успішного досвіду роботи Бізнес-Інкубаторів у Словаччині.

Учасниками навчального візиту були - команда проекту, представники асоційованих партнерів проекту, Українського фонду підтримки підприємництва (м.Київ), Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Українсько-Канадського СП "МБЕРІФ-Бізнес-Центр", органів влади та місцевого самоврядування Івано-Франківської області, експерти та безпосередні учасники проекту.

Під час візиту відбулась робоча зустріч представників української делегації з Генеральним консулом України в Прешові п. Ольгою Бенч.


 

 

Останнє оновлення на Середа, 25 травня 2011, 08:19