Home Новини Latest 15 – 17 червня, ІI навчальна сесія

15 – 17 червня, ІI навчальна сесія

e-mail Друк PDF

15 – 17 червня в Івано-Франківській області відбудеться ІI навчальна сесія, в рамках проекту «Почни свій бізнес на селі. Позааграрна підприємницька діяльність задля добробуту українських селян (агротуризм)», що реалізується Регіональним фондом підтримки підприємництва по Івано-Франківській області спільно з Асоціацією «Центр Європейської Співпраці» в рамках програми «Польська закордонна допомога – 2011» Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща. Метою даного проекту є модернізація українського села та пристосування його до європейських стандартів у сфері позааграрної господарської діяльності (агротуризм).

Основною метою даної навчальної сесії є проведення комплексу навчань, завдяки яким учасники здобудуть компетентність та вміння використовувати інструменти інформатики для підвищення дохідності власної агротуристичної діяльності.

В програмі заходу планується проведення інформативних семінарів: «Визначення ресурсів у місцях діяльності учасників», «Сегментація – пошук місця на ринку: основні поняття та інструменти», «Аналіз конкурентів», «Стратегії популяризації та реклами», презентацій «Сегментація – пошук місця на ринку: основні поняття та інструменти», «SWOT-аналіз», «Принципи формування туристичної пропозиції», «Популяризація агротуристичного продукту: цілі, завдання, інструменти», дискусій та обговорень  внаслідок яких, учасники матимуть змогу ознайомитись та перейняти аспекти польського досвіду розвитку агротуризму.

У заході прийматимуть участь представники фонду підтримки  підприємництва, органи влади обласного рівня, польські та українські партнери проекту, тренери та безпосередні його учасники, громадськість.

Останнє оновлення на Вівторок, 21 червня 2011, 14:58