Home Новини Latest 22-24 червня, ІII навчальна сесія

22-24 червня, ІII навчальна сесія

e-mail Друк PDF

22-24 червня в Івано-Франківської області заплановано проведення ІII навчальної сесії, в рамках проекту «Почни свій бізнес на селі. Позааграрна підприємницька діяльність задля добробуту українських селян (агротуризм)», що реалізується Регіональним фондом підтримки підприємництва по Івано-Франківській області спільно з Асоціацією «Центр Європейської Співпраці» в рамках програми «Польська закордонна допомога – 2011» Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща. Метою даного проекту є модернізація українського села та пристосування його до європейських стандартів у сфері позааграрної господарської діяльності (агротуризм).

Основною метою даної навчальної сесії є проведення комплексу навчань, завдяки яким учасники здобудуть компетентність та вміння використовувати інструменти інформатики для підвищення дохідності власної агротуристичної діяльності.

В програмі заходу планується проведення інформативних семінарів «Інформаційні інструменти в діяльності агротуристичного господарства», «Використання веб-сайтів, присвячених розвитку агротуризму та сільського підприємництва», «Навчання користуватися  порталом Карпатська Система Туристичної Інформації», презентацій «Туристичний ярмарок - структура, значення, можливості», «Електронні засоби в діяльності агротуристичного  господарства», «Карпатська туристична інформаційна система - інструмент для розвитку агротуризму в Івано-Франківській області», дискусій та обговорень  внаслідок яких, учасники матимуть змогу ознайомитись та перейняти аспекти польського досвіду розвитку агротуризму.

У заході прийматимуть участь представники фонду підтримки  підприємництва, органи влади обласного рівня, польські та українські партнери проекту, тренери та безпосередні його учасники, громадськість

Останнє оновлення на Вівторок, 21 червня 2011, 14:23