Home Новини Latest Відбулась ІII навчальна сесія

Відбулась ІII навчальна сесія

e-mail Друк PDF

22-24 червня в Івано-Франківській області відбулась ІII навчальна сесія, в рамках проекту «Почни свій бізнес на селі. Позааграрна підприємницька діяльність задля добробуту українських селян (агротуризм)», що реалізується Регіональним фондом підтримки підприємництва по Івано-Франківській області спільно з Асоціацією «Центр Європейської Співпраці» в рамках програми «Польська закордонна допомога – 2011» Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща. Метою даного проекту є модернізація українського села та пристосування його до європейських стандартів у сфері позааграрної господарської діяльності (агротуризм).

Основною метою даної навчальної сесії було проведення комплексу навчань, завдяки яким учасники здобудуть компетентність та вміння використовувати інструменти інформатики для підвищення дохідності власної агротуристичної діяльності.

В програмі заходу було проведено інформативні семінари «Інформаційні інструменти в діяльності агротуристичного господарства», «Використання веб-сайтів, присвячених розвитку агротуризму та сільського підприємництва», «Навчання користуватися  порталом Карпатська Система Туристичної Інформації», презентацій «Туристичний ярмарок - структура, значення, можливості», «Електронні засоби в діяльності агротуристичного  господарства», «Карпатська туристична інформаційна система - інструмент для розвитку агротуризму в Івано-Франківській області», дискусій та обговорень  внаслідок яких, учасники матимуть змогу ознайомитись та перейняти аспекти польського досвіду розвитку агротуризму.

У заході прийняли участь представники фонду підтримки  підприємництва, органи влади обласного рівня, польські та українські партнери проекту, тренери та безпосередні його учасники, громадськість.

Партнерами проекту виступають  Асоціація «Центр Європейської Співпраці», Головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Івано-Франківської ОДА, Регіональні туристично-інформаційні центри.

Останнє оновлення на Субота, 25 червня 2011, 11:10