Home Новини
Новини

Оголошення

Регіональний фонд підтримки підприємництва по

Івано-Франківській області

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ОБЛАСТІ!

Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області в рамках реалізації заходів Регіональної цільової програми розвитку малого та середнього підприємництва в Івано-Франківській області на 2015-2016 роки оголошує постійно діючий конкурс на фінансування через Державну казначейську службу України в Івано-Франківській області бізнес-проектів суб’єктів малого підприємництва,  які працюють в пріоритетних галузях економіки області.

Основні умови фінансово-кредитної підтримки:

Ø відсоткова ставка - 18% річних в гривнях;

Ø розмір кредиту -  від 10 000 до 200 000 гривень;

Ø термін кредиту - до 3-х років;

Ø обов’язкове забезпечення кредиту (іпотека, застава, порука)

За детальною інформацією звертатись:


вул.Василіянок 62а, 5-й пов.
м.Івано-Франківськ;
тел./факс: (0342) 500-430
e-mail: office@rfpp.if.ua

 

Виконання заходів проекту «Івано-Франківська область – край для туризму» обговорено на засіданні Наглядової ради

e-mail Друк PDF
10 червня в облдержадміністрації відбулися засідання Громадської ради з питань міжнародного співробітництва і туризму при департаменті міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури та Наглядової ради з реалізації проекту «Івано-Франківська область – край для туризму».

Співголова Наглядової ради, перший заступник голови обласної ради Олександр Левицький повідомив про зміни в складі Наглядової ради, до якої у лютому 2015 року увійшов заступник голови облдержадміністрації Володимир Кушнір.

Директор департаменту, координатор проекту Наталія Гасюк ознайомила учасників з результатами реалізації першого завдання проекту. Голова Регіонального туристично-інформаційного центру Павло Горішевський висвітлив результати проведеної аналітичної роботи. З проектом регіональної цільової програми розвитку туризму в області на 2016-2020 рр. присутніх ознайомив начальник відділу туризму департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації Віталій Передерко. Юридичні аспекти та організаційні питання щодо створення Івано-Франківського обласного центру розвитку туризму озвучив заступник директора Регіонального Фонду підтримки підприємництва по Івано-Франківській області Микола Дем’янчук.

Окремим пунктом порядку денного був розгляд пропозицій територіальних громад області щодо розміщення візит-центрів – пунктів короткотермінового відпочинку автотуристів, будівництво яких передбачено проектом. Представників Верховинського, Галицького, Долинського, Коломийського та Косівського районів, які виявили готовність розмістити і забезпечити подальше функціонування візит-центрів, було запрошено для презентації земельних ділянок.

Рекомендації Наглядової ради в цілому співпали із думкою Громадської ради з питань міжнародного співробітництва і туризму при профільному департаменті, яку озвучила голова ради Ірина Турчак, віддавши перевагу пропозиціям Галицького та Верховинського районів.

Олександр Левицький акцентував увагу присутніх на важливості участі місцевих громад в інфраструктурному облаштуванні прилеглих територій та обслуговуванні візит-центру у майбутньому. «Ми повинні усвідомлювати, що візит-центри мають забезпечувати комфортні умови для повноцінного відпочинку туристів та одночасно надавати подорожуючим якнайповнішу інформацію про туристичні атракції усього Прикарпаття».

«Для Івано-Франківської області успішна реалізація такого проекту, побудована на тісній співпраці із громадами та туристичним бізнесом, є надзвичайно важливою, оскільки закладатиме добру основу для майбутніх ініціатив» - відзначив Володимир Кушнір.

 

Довідково:

Проект «Івано-Франківська область – край для туризму» впроваджується Івано-Франківською облдержадміністрацією за підтримки Івано-Франківської обласної ради та співфінансується Європейським Союзом. Метою проекту є підтримка соціально-економічного зростання Івано-Франківщини через впровадження ефективної регіональної політики та розвиток туристичної галузі Прикарпаття.

Асоційовані партнери проекту: Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області; Регіональний туристично-інформаційний центр.

Більше інформації про проект можна отримати в департаменті міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації, тел.: (0342) 552042.

Інформація з : http://www.if.gov.ua/?q=news&id=28347

Останнє оновлення на Понеділок, 22 червня 2015, 15:34
 
e-mail Друк PDF

Укладено Угоду про співпрацю між обласною державною адміністрацією, Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та Регіональним фондом підтримки підприємництва

Як продовження реалізованого у 2012-2013 роках проекту «Підвищення підприємницького  потенціалу транскордонного регіону шляхом створення інституцій підтримки підприємництва» головою обласної державної

Детальніше...
 

30.05.2013 Інформаційний семінар

e-mail Друк PDF

Транскордонне співробітництво за європейським взірцем в Івано-Франківську високо оцінили результати спільного зі словацькими партнерами проекту з розвитку прикарпатського бізнесу.

Значущість розгорнутої в області двох років тому мережі Бізнес-інкубаторів (БІ) для зростання ділових ініціатив наших краян важко переоцінити. За цей час бізнес-вишкіл в Івано-Франківському обласному й Рогатинському та Городенківському районних БІ пройшли більше сотні підприємців-початківців. Вони також отримали тут комп’ютеризовані робочі місця, обладнані всіма засобами зв’язку й іншою офісною технікою, консультації кваліфікованих юристів і бухгалтерів саме в частині їхніх конкретних ділових проектів та інше сприяння в діяльності, що дозволило їм влитись у сферу малого бізнесу підготовленими до праці ринкових умовах. Більше того, в цих установах підвищили свою кваліфікацію і співробітники профільних підрозділів органів державної влади та місцевого самоврядування. В Бізнес-інкубаторах не лише адаптували до українських правових та економічних реалій найкращі європейські механізми підтримки підприємництва, а й через низку навчальних заходів передали той досвід ентузіастам бізнесового поступування з інших регіонів України…

Детальніше...
 

ОГОЛОШЕННЯ!

e-mail Друк PDF

Український фонд підтримки підприємництва повідомляє про те, що 04-06 вересня 2013 року в м. Рига (Латвійська Республіка) проходитиме українсько-латвійський бізнес форум. Від української сторони захід організовує Консорціум «Європейська мережа підприємств - Україна», координатор Консорціуму - Український фонд підтримки підприємництва.

Узяти участь у заході запрошуються підприємства харчової галузі, а саме:

- харчовий сектор

- металевий сектор (пов’язаний з харчовою галуззю) - наприклад ящики для зберігання

- автоматичний сектор (пов’язаний з харчовою галуззю) - наприклад пакування харчів, лінії розливу та ін.

Всі витрати, пов’язані з участю у бізнес форумі, несе підприємство-учасник самостійно.

Просимо розповсюдити зазначену інформацію серед підприємств вашого регіону та направити заповнену форму учасника (додається) до 05.07.2013.

З усіх питань просимо звертатись за телефоном (044) 286-11-81, Черніна Ольга - заступник Голови (chernina16@ukr.net).

Останнє оновлення на Середа, 29 травня 2013, 10:00
 


Сторінка 1 з 15