Home Новини
Новини

Перший Національний фестиваль представників малого та середнього бізнесу

e-mail Друк PDF

25 листопада 2010 року Голова Українського фонду підтримки підприємництва Любов Стасів в рамках проведення  у м. Донецьку Першого національного фестивалю «Підприємництво Україні: інновації і розвиток» взяла участь у  прес-конференція «Малий та середній бізнес. Інноваційні перспективи. Проблеми, пошуки, рішення». Любов Володимирівна звернула особливу увагу на необхідність  вдосконалення державної  політики  підтримки підприємництва  у формуванні інноваційної інфраструктури  малого бізнесу, на проблеми  формування необхідної інституційної і фінансової інфраструктури підтримки підприємництва  на  національному і регіональному рівнях.

В процесі   дискусії,  у якій взяли участь представники державної влади, народні депутати України, керівники державних регіональних структур підтримки підприємництва України і бізнес-асоціацій, підприємці, вчені, були розглянуті проблемні питання розвитку МСБ в Україні, проаналізований і  узагальнений зарубіжний і регіональний досвід|дослід| підтримки  підприємництва, у тому числі і інноваційного МСБ.

Генеральний директор РФПП по Донецькій області Тетяна Шашкова прокоментувала резолюцію, що була прийнята на Дискусійному клубі «Що заважає розвитку підприємництва в Україні. Шляхи вирішення проблем на національному і регіональному рівні».

Особливу увагу привернули до себе директори РФПП  Івано-Франківської (Микитюк Є.М.), Луганської (Бешляга Е.В.), Одеської (Сороковський О.Ю.),  Донецької та  Київської областей (Дарнопих В.О.), які поділилися багатолітнім досвідом роботи  з розробки та реалізації інноваційних підходів підтримки малого підприємництва у своїх регіонах,  внесли свої пропозиції по зміцненню і вдосконаленню державної інституції підтримки малого підприємництва та позитивного досвіду співпраці з органами місцевого самоврядування.

Наступного дня, в рамках цієї ж поїздки,  п.Стасів зустрілася з заступником голови облдержадміністрації Донецької області Мариною Черенковою  та з начальником головного управління економіки облдержадміністрації  Віктором Машошиним.


Останнє оновлення на Вівторок, 07 грудня 2010, 08:53
 

Міжнародна конференція «Міжнародне співробітництво: досвід та перспективи співпраці для подальшого розвитку малого та середнього підприємництва»

e-mail Друк PDF

23-24 листопада відбулася Міжнародна конференція «Міжнародне співробітництво: досвід та перспективи співпраці для подальшого розвитку малого та середнього підприємництва», яка організована Українським фондом підтримки підприємництва за інформаційною, методичною та фінансовою підтримкою Мережі Глобального договору в Україні.

До участі у цій Конференції були запрошені представники міжнародних проектів і програм, які реалізуються в Україні (зокрема, ПРООН, ОБСЄ, ЄБРР, Центр комерційного права, Британська Рада в Україні, Компанія «AppletonMayer»), керівники регіональних та місцевих фондів підтримки підприємництва, Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

Метою Конференції є подальший розвиток  міжнародного партнерства для розвитку українського малого та середнього підприємництва, підвищення його виробничого та морального рівня до найкращих світових стандартів.

На цій конференції Регіональним фондом було представлено проект “Знаємо, куди йдемо. Співпраця органів самоврядування у сфері розвитку Карпатської системи туристичної інформації (КСТІ)”


 

Тренінг проекту HU-SK-RO-UA TNPI CBC Programme

e-mail Друк PDF

16 листопада 2010 року у м. Ужгород відбувся тренінг проекту HU-SK-RO-UA TNPI CBC Programme у якому прийняли участь представники Фонду.

Останнє оновлення на Понеділок, 29 листопада 2010, 08:43
 

Про внесення змін до Закону України

e-mail Друк PDF

ЗАКОН УКРАЇНИ № 2609–VІ Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» щодо проведення електронної реєстрації

 

Останнє оновлення на Понеділок, 15 листопада 2010, 09:05 Детальніше...
 

Постанова Кабінету Міністрів

e-mail Друк PDF

УВАГА! Прийнято постанову “Про затвердження Порядку використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті для мікрокредитування суб’єктів малого підприємництва”

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 жовтня 2010, 09:45 Детальніше...
 


Сторінка 13 з 15