Home Новини
Новини

Знаємо, куди йдемо

e-mail Друк PDF

08-13 серпня 2010 р в рамках реалізації проекту «Знаємо, куди йдемо». Співпраця органів самоврядування у сфері розвитку Карпатської системи туристичної інформації (КСТІ)» було органызовано навчальний візит до Нижньосілезького воєводства (Республіка Польща) у якому взяли участь представники головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації, Долинської райдержадміністрацій, ТІЦ «Дністровський каньйон».  

Крім Івано-Франківської області, участь у семінарі взяли представники Львівської та Чернівецької областей.

В програмі візиту – офіційні зустрічі з представниками влади Нижньосілезького воєводства, Нижньосілезької туристичної організації, Бюро популяризації міста Вроцлава, Асоціації польських гмін Євро регіону Гляценсіс, Туристичної асоціації гмін, розташованих в Совиних горах. Крім того, учасники візиту мали можливість ознайомитися з такими туристичними продуктами як «Затока Гондол», Совина гора, г. Щелінєц, Вроцлав – місце зустрічей а також ознайомитися з досвідом польської сторони щодо функцій відділу туризму управління соціальних справ Маршалківського управління Нижньосілезького воєводства, розвитку маркованих туристичних продуктів (зокрема, шляхів), побудови іміджу міста Вроцлава, створення туристично-інформаційної інфраструктури, формування популяризації туристичних продуктів. Велися переговори щодо підписання угоди про співпрацю між Івано-Франківською областю та Нижньосілезьким воєводством.

Корисні сайти про м.Вроцлав та Нижньосілезьке воєводство:

- www.umwd.dolnyslask.pl

- www.turystyka.dolnyslask.pl

- www.wroclaw.pl

- www.wroclaw.pl

Останнє оновлення на Понеділок, 16 серпня 2010, 15:17
 

30 червня

e-mail Друк PDF

30.06.10-02.07.10 у м. Запоріжжі відбувся семінар на тему: «Кредитування малого і середнього бізнесу в рамках державної політики підтримки малого підприємництва. Створення фонду кредитно-гарантійної підтримки» у якому прийняли участь представники РФПП по Івано-Франківській області.

Останнє оновлення на Понеділок, 12 липня 2010, 10:14
 

8-10 червня

e-mail Друк PDF

8-10 червня у рамках проекту «Знаємо куди йдемо. Співпраця органів самоврядування в сфері розвитку Карпатської системи туристичної інформації» (Партнер - Асоціація “Центр Європейської Співпраці” (МЗС Реcпубліки Польща)) було організовано та проведено майстер-клас «Організація Карпатської системи туристичної інформації» (Львівська обл.)Останнє оновлення на Понеділок, 05 липня 2010, 07:52
 

2-4 червня.

e-mail Друк PDF

2-4 червня 2010 року у м. Хмельницькому відбуделася чергова Всеукраїнська нарада керівників регіональних і місцевих фондів підтримки підприємництва.

Останнє оновлення на Понеділок, 05 липня 2010, 07:51
 

25-27 травня

e-mail Друк PDF

У рамках проекту Знаємо куди йдемо «Співпраця органів самоврядування в сфері розвитку Карпатської системи туристичної інформації» (Партнер - Асоціація “Центр Європейської Співпраці” (МЗС Реcпубліки Польща)) 25-27 травня 2010 було організовано та проведено майстер-клас «Створення Карпатської системи туристичної інформації» (Івано-ФІранківська обл..)

Останнє оновлення на Четвер, 15 липня 2010, 15:15
 


Сторінка 14 з 15