Home Новини
Новини

10.12.2012 було проведено перше засідання робочої групи по формуванню «Галицького інноваційного кластеру»

e-mail Друк PDF

10 грудня 2012р. о 10.00 год. в приміщенні громадської організації «Бізнес-Інкубатор в Івано-Франківській області» було проведено перше засідання робочої групи по формуванню «Галицького інноваційного кластеру» (надалі – Кластеру). В роботі засідання взяли участь представники органів обласного та місцевого самоврядування, представники організацій-партнерів, громадськість, представники ЗМІ.

Останнє оновлення на Понеділок, 24 грудня 2012, 16:01 Детальніше...
 

21-23.11.2012 адміністративний візит до Словаччини

e-mail Друк PDF

21–23 листопада 2012 року в рамках виконання заходів проекту «Підвищення підприємницького потенціалу прикордонного регіону шляхом створення інституцій підтримки підприємництва», відбувся адміністративний візит бенефіціара проекту до Словаччини.

Метою даного візиту була робоча зустріч з словацьким партнером проекту для вирішення питання видання спільногоУкраїнсько-Словацького каталогу бізнес-ідей, звітності щодо діяльності проекту та погодження змін до плану реалізації проекту.

В ході зустрічі учасники делегації знайомилися з досвідом роботи бізнес-інкубатора, який працює на базі Регіонального консультаційно-інформаційного центру міста Прешова, та бізнес-інкубатора міста Жиліно.

 

20.11.2012 відбулись збори засновників Фонду підтримки підприємництва «Городенківський бізнес-центр»

e-mail Друк PDF

20 листопада 2012 року у роботі зборів засновників Фонду підтримки підприємництва «Городенківський бізнес-центр» взяв участь директор Регіонального фонду підтримки підприємництва в області.

На засіданні визначалися основні напрями роботи ФПП «Городенківський бізнес-центр» на 2013 рік, а також шляхи співпраці ФПП «Городенківський бізнес-центр» та Бізнес-Інкубатору в Городенківському районі.

Зборами засновників виявлено впевненість у необхідності подальшої співпраці між цими суб’єктами підтримки підприємництва та гарантовано всебічне сприяння у їх діяльності.

 

13.11.2012 проведено зустріч

e-mail Друк PDF

13 листопада 2012 року проведено зустріч керівника Регіонального фонду підтримки підприємництва в Івано-Франківській області та заступника голови Рогатинської районної ради з питання перспектив функціонування Бізнес-Інкубатору в Рогатинському районі.

В ході зустрічі окреслено основні завдання у діяльності Бізнес-Інкубатору на найближче майбутнє та досягнуто згоди щодо подальшої підтримки з боку районної влади для Бізнес-Інкубатору, як важливого інструменту допомоги підприємницькому середовищу Рогатинського району.

 

16 листопада 2012 року організовано семінар

e-mail Друк PDF

16 листопада 2012 року організовано семінар на тему: «Бізнес-Інкубатор як механізм реалізації підприємницьких проектів» в рамках реалізації проекту «Підвищення підприємницького потенціалу прикордонного регіону шляхом створення інституцій підтримки підприємництва» HUSKROUA 0901/123

Останнє оновлення на Вівторок, 20 листопада 2012, 12:16 Детальніше...
 


Сторінка 4 з 15