Home Новини
Новини

Моніторинг проекту

e-mail Друк PDF

«Підвищення підприємницького потенціалу прикордонного регіону шляхом створення інституцій підтримки підприємництва» здійснюється в рамках Програми прикордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства та Партнерства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013».

10.07.2012 року в Громадській організації «Бізнес-Інкубатор в Івано-Франківській області», «Бізнес-Інкубатор в Городенківському районі» та «Бізнес-Інкубатор в Рогатинському районі» відбувся моніторинг етапів виконання проекту.

Моніторинг провів представник Спільного Технічного Секретаріату (СТС), Програми прикордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства та Партнерства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013», фінансовий менеджер - Влад Чопак.

Детальніше...
 

СПІЛЬНИЙ УКРАЇНСЬКО-СЛОВАЦЬКИЙ КАТАЛОГ БІЗНЕС-ІДЕЙ ПРИКОРДОННИХ РЕГІОНІВ

e-mail Друк PDF

ОГОЛОШЕННЯ

Проводиться збір інформації підприємців, що бажають знайти тісні та надійні ділові зв’язки у Словаччині, до спільного українсько-словацького каталогу бізнес-ідей прикордонних регіонів.

Заповнену форму тут надсилати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

За додатковою інформацією звертатись за номером: 777-450

 

15 червня 2012 року проведено заключну прес-конференцію в рамках виконання заходів проекту “Податкова реформа - зворотній зв’язок”

e-mail Друк PDF

15 червня 2012 року в приміщенні Громадської організації “Бізнес-Інкубатор в Івано-Франківській області” (вул. Північний Бульвар 7б, м. Івано-Франківськ) проведено заключну прес-конференцію в рамках виконання заходів проекту “Податкова реформа - зворотній зв’язок” за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Проект реалізується Громадською організацією “Лабораторія малого бізнесу” (м. Славутич) при партнерській участі Громадської організації “Бізнес-Інкубатор в Івано-Франківській області”, а також за участю Українського фонду підтримки підприємництва, Регіонального фонду підтримки підприємництва в Полтавській та Івано-Франківській областях, Славутицького міського фонду підтримки підприємництва та Громадської організації “Полтавський центр розвитку бізнесу”.

Останнє оновлення на Четвер, 21 червня 2012, 06:51 Детальніше...
 

15.06.2012 організовано семінар

e-mail Друк PDF

15 червня 2012 року в приміщенні ГО «Бізнес-Інкубатор в Івано-Франківській області» організовано семінар на тему: «Зміни до Податкового Кодексу України стосовно підприємців-спрощенців»

Останнє оновлення на Середа, 20 червня 2012, 00:25
 

14.06.2012 відбулась відкрита інформаційна зустріч

e-mail Друк PDF

14 червня 2012 року в приміщенні ГО «Бізнес-Інкубатор в Івано-Франківській області» відбулась відкрита інформаційна зустріч на тему: «Альтернативні технології ХХІ століття. Системи економії пального для автомобілів»

Останнє оновлення на Вівторок, 19 червня 2012, 02:33
 


Сторінка 7 з 15