Home Новини
Новини

Продовжується реалізація проекту «Податкова реформа – зворотній зв'язок»

e-mail Друк PDF

Продовжується реалізація проекту «Податкова реформа – зворотній зв'язок». Проект реалізується ГО «Лабораторія малого бізнесу» у партнерстві з РФПП по Полтавській області, ГО «Бізнес-інкубатор в Івано-Франківській області», Українським фондом підтримки підприємництва за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Останнє оновлення на Вівторок, 03 квітня 2012, 12:36 Детальніше...
 

27 січня 2012 року відбулась презентація проекту “Податкова реформа - зворотній зв’язок”

e-mail Друк PDF

27 січня 2012 року в приміщенні Громадської Оргнаізації “Бізнес-Інкубатор в Івано-Франківській області”, відбулась презентація проекту “Податкова реформа - зворотній зв’язок”.

Учасниками презентації проекту були представники адміністрацій, органів місцевого самоврядування, податкових адміністрацій, громадських організацій та підприємці.

Останнє оновлення на Вівторок, 03 квітня 2012, 12:33 Детальніше...
 

Фонди підтримки підприємництва «осідлали» тему сільського туризму в Україні

e-mail Друк PDF

 

Сьогодні в різних країнах світу сільський туризм переживає етап свого активного розвитку та розглядається як сфера господарської діяльності, в яку варто інвестувати, бо вона значною мірою впливає на інтенсифікацію локальної економіки, а також допомагає зберігати природне середовище, ландшафт, місцеві культуру та традиції.

Європейський Союз вбачає в сільському туризмі основний важіль економічного підйому своїх сільських територій. За підрахунками експертів Європейського банку реконструкції та розвитку, облаштування в місті вихідця з сільської місцевості в 20 разів дорожче, ніж створення умов для його життя і роботи в селі. Також підраховано, що дохід, отриманий від одного ліжко-місця, еквівалентний річному доходу фермера від однієї корови. На сьогодні в Західній Європі налічується приблизно стільки ж ліжко-місць для відпочинку у сільській місцевості в приватних агрооселях, скільки місць у європейських готелях.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 грудня 2011, 11:22 Детальніше...
 

Виконання регіональної програми підтримки малого підприємництва в області на 2011-2012 роки

e-mail Друк PDF

30 листопада 2011 року відбулося чергове засідання Інвестиційного комітету Регіонального фонду підтримки підприємництва по Івано-Франківській області, на якому було прийнято рішення про надання фінансово-кредитної підтримки у вигляді пільгового кредиту 4 суб’єктам малого підприємництва на загальну суму 604 000,00 грн., тобто фінансування їхніх підприємницьких проектів, а саме:

 

1. “Обладнання приватної садиби для відпочинку туристів” –– Приватний підприємець Попадюк Віктор Романович;

2. “Розширення діючого бізнесу в сфері зеленого туризму шляхом надання додаткових послуг” –– Приватний підприємець Якубовська Ольга Федорівна;

3. “Розведення та відгодівля племінних свиней породи Ландрас” –– Приватний підприємець Куцик Микола Михайлович;

4. “Енергозберігаючі технології у виробництві метало-пластикових виробів, організація виробництва енергозберігаючих склопакетів” –– Приватний підприємець Дзендзя Микола Федорович.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 грудня 2011, 09:08
 

Підсумкова конференція по Проекту: «Почни свій бізнес на селі…»

e-mail Друк PDF

08 грудня 2011р. у місті Києві (в приміщені готелю «Турист») відбулася підсумкова Конференція по Проекту: «Почни свій бізнес на селі. Позааграрна підприємницька діяльність задля добробуту українських селян (агротуризм)», яка організована Українським фондом підтримки підприємництва та Асоціацією «Центр Європейської Співпраці» (Республіка Польща).

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 15