Home Новини
Новини

27 жовтня відбулось урочисте відкриття Бізнес-Інкубатора в Городенківському районі

e-mail Друк PDF

27 жовтня 2011 року в центрі міста м. Городенка, по вул.Володимира Великого відбулося урочисте відкриття Бізнес-Інкубатора в Городенківському районі.

Детальніше...
 

14 жовтня відбулось урочисте відкриття Бізнес-Інкубатора в Івано-Франківській області

e-mail Друк PDF

14 жовтня 2011 року в м.Івано-Франківську відбулося урочисте відкриття Бізнес-Інкубатора в Івано-Франківській області за адресою: вул.Північний Бульвар 7б та проведено 2-й інформаційний семінар на тему «Представлення проміжних результатів та досягнень проекту» в рамках виконання заходів проекту «Підвищення підприємницького потенціалу прикордонного регіону шляхом створення інституцій підтримки підприємництва» HUSKROUA 0901/123.

Останнє оновлення на Середа, 02 листопада 2011, 10:18 Детальніше...
 

Інформаційний семінар 14 жовтня

e-mail Друк PDF

В рамках виконання заходів проекту «Підвищення підприємницького потенціалу прикордонного регіону шляхом створення інституцій підтримки підприємництва»

14 жовтня організовується 2-й інформаційний семінар на тему "Представлення проміжних результатів та досягнень проекту".

Запрошуємо Вас взяти участь в даному інформаційному семінарі, який відбудеться в м. Івано-Франківську. В роботі інформаційного семінару візьмуть участь представники органів влади та місцевого самоврядування, Українського та регіональних фондів підтримки підприємництва, словацьких та українських партнерів проекту, експерти та безпосередні його учасники, громадськість, представники ЗМІ.

Витрати на проживання, харчування, транспорт - за рахунок коштів проекту в межах кошторису.

Останнє оновлення на Середа, 05 жовтня 2011, 15:53 Детальніше...
 

04-09 вересня відбувся навчальний візит до Польщі

e-mail Друк PDF

 

З 04-09 вересня 2011 р. з навчальним візитом у Нижньо-Сілезькому воєводстві (Польща) перебувала делегація представників головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації, Регіонального фонду підтримки підприємництва, туристично-інформаційних центрів та власників садиб сільського зеленого туризму області.

Детальніше...
 

04-09 вересня 2011р. відбудеться навчальний візит до Польщі

e-mail Друк PDF

В рамках проекту "Почни свій бізнес на селі. Позааграрна підприємницька діяльність задля добробуту українських селян (агротуризм)" з 04-09 вересня 2011 року відбудеться навчальний візит в м.Вроцлав (Польща).

 


Сторінка 10 з 15