Home Новини
Новини

ОГОЛОШЕННЯ!

e-mail Друк PDF

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності

Стажування менеджерів у Німеччині

 

На виконання Указу Президента від 03.07.2000 № 849 "Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва" в Україні з 2001 року реалізується Програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва.

В рамках Програми Мінекономрозвитку разом з німецьким товариством з міжнародного співробітництва GIZ(далі - GIZ) 22-23 травня 2013 року відбудеться конкурсний відбір претендентів на стажування в Німеччину.

Детальніше...
 

ОГОЛОШЕННЯ!

e-mail Друк PDF

В рамках проекту «Підвищення підприємницького потенціалу прикордонного регіону шляхом створення інституцій підтримки підприємництва» HUSKROUA 0901/123, відбудеться заключна конференція.

Дата проведення: 16-18.05.2013р.

Місце проведення: м. Яремче, Івано-Франківська обл.

ПРОГРАМА

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 квітня 2013, 14:23
 

Візит до Словаччини

e-mail Друк PDF

На виконання заходів проекту «Підвищення підприємницького потенціалу прикордонного регіону шляхом створення інституцій підтримки підприємництва», який реалізовується Регіональним фондом підтримки підприємництва по Івано-Франківській області в рамках Програми прикордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства та Партнерства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013» 12 квітня 2013 року представниками фонду здійснено адміністративний візит до прикордонного партнера проекту – Регіонального консультаційно-інформаційного центру міста Прешова (Словаччина).

Детальніше...
 

2 квітня - підписано Меморандум про співпрацю

e-mail Друк PDF

2 квітня 2013 року РФПП по Івано-Франківській області підписано Меморандум про співпрацю з Державною бюджетною установою «Івано-Франківський регіональний центр з інвестицій та розвитку», відповідно до якого буде здійснюватися взаємний інформаційний обмін та заходи, що спрямовані на промоцію інвестиційного потенціалу Івано-Франківської області.

Дані дії сприятимуть в об’єднанні зусиль державних органів управління, організацій науково-технічної сфери та підприємницького сектора економіки області.

Детальніше...
 

Інформаційне оголошення!

e-mail Друк PDF

Під час чергового засідання Експертної ради Галицького інноваційного кластеру, директор РФПП по Івано-Франківській області ознайомив членів ради з основними напрямками та результатами діяльності РФПП. Зокрема, з реалізацією програм фінансово-кредитної та інвестиційної підтримки,  формуванням інфраструктури підтримки підприємництва в області, реалізацією міжнародних проектів. Зазначалося, що у кожному з цих напрямків організацією вже зроблено чимало конкретних ефективних кроків, наприклад, міжнародні проекти “Знаємо куди йдемо. Співпраця органів самоврядування в сфері розвитку Карпатської системи туристичної інформації” (квітень-грудень 2010 року), “Почни свій бізнес на селі. Позааграрна підприємницька діяльність задля добробуту українських селян (агротуризм)” (березень-грудень 2011 року), “Підвищення підприємницького потенціалу прикордонного регіону шляхом створення інституцій підтримки підприємництва” (2011-2013 роки) тощо.

Засідання відбулося 2 квітня 2013 року за організаційної та фінансової підтримки Регіонального фонду підтримки підприємництва по Івано-Франківській області та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Детальніше...
 


Сторінка 2 з 15