Home Новини
Новини

22-24 червня, ІII навчальна сесія

e-mail Друк PDF

22-24 червня в Івано-Франківської області заплановано проведення ІII навчальної сесії, в рамках проекту «Почни свій бізнес на селі. Позааграрна підприємницька діяльність задля добробуту українських селян (агротуризм)», що реалізується Регіональним фондом підтримки підприємництва по Івано-Франківській області спільно з Асоціацією «Центр Європейської Співпраці» в рамках програми «Польська закордонна допомога – 2011» Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща. Метою даного проекту є модернізація українського села та пристосування його до європейських стандартів у сфері позааграрної господарської діяльності (агротуризм).

Основною метою даної навчальної сесії є проведення комплексу навчань, завдяки яким учасники здобудуть компетентність та вміння використовувати інструменти інформатики для підвищення дохідності власної агротуристичної діяльності.

В програмі заходу планується проведення інформативних семінарів «Інформаційні інструменти в діяльності агротуристичного господарства», «Використання веб-сайтів, присвячених розвитку агротуризму та сільського підприємництва», «Навчання користуватися  порталом Карпатська Система Туристичної Інформації», презентацій «Туристичний ярмарок - структура, значення, можливості», «Електронні засоби в діяльності агротуристичного  господарства», «Карпатська туристична інформаційна система - інструмент для розвитку агротуризму в Івано-Франківській області», дискусій та обговорень  внаслідок яких, учасники матимуть змогу ознайомитись та перейняти аспекти польського досвіду розвитку агротуризму.

У заході прийматимуть участь представники фонду підтримки  підприємництва, органи влади обласного рівня, польські та українські партнери проекту, тренери та безпосередні його учасники, громадськість

Останнє оновлення на Вівторок, 21 червня 2011, 14:23
 

Відбулась ІІ навчальна сесія

e-mail Друк PDF

15 – 17 червня в Івано-Франківській області відбулась ІI навчальна сесія, в рамках проекту «Почни свій бізнес на селі. Позааграрна підприємницька діяльність задля добробуту українських селян (агротуризм)», що реалізується Регіональним фондом підтримки підприємництва по Івано-Франківській області спільно з Асоціацією «Центр Європейської Співпраці» в рамках програми «Польська закордонна допомога – 2011» Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща. Метою даного проекту є модернізація українського села та пристосування його до європейських стандартів у сфері позааграрної господарської діяльності (агротуризм).

Останнє оновлення на Вівторок, 21 червня 2011, 14:18 Детальніше...
 

15 – 17 червня, ІI навчальна сесія

e-mail Друк PDF

15 – 17 червня в Івано-Франківській області відбудеться ІI навчальна сесія, в рамках проекту «Почни свій бізнес на селі. Позааграрна підприємницька діяльність задля добробуту українських селян (агротуризм)», що реалізується Регіональним фондом підтримки підприємництва по Івано-Франківській області спільно з Асоціацією «Центр Європейської Співпраці» в рамках програми «Польська закордонна допомога – 2011» Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща. Метою даного проекту є модернізація українського села та пристосування його до європейських стандартів у сфері позааграрної господарської діяльності (агротуризм).

Основною метою даної навчальної сесії є проведення комплексу навчань, завдяки яким учасники здобудуть компетентність та вміння використовувати інструменти інформатики для підвищення дохідності власної агротуристичної діяльності.

В програмі заходу планується проведення інформативних семінарів: «Визначення ресурсів у місцях діяльності учасників», «Сегментація – пошук місця на ринку: основні поняття та інструменти», «Аналіз конкурентів», «Стратегії популяризації та реклами», презентацій «Сегментація – пошук місця на ринку: основні поняття та інструменти», «SWOT-аналіз», «Принципи формування туристичної пропозиції», «Популяризація агротуристичного продукту: цілі, завдання, інструменти», дискусій та обговорень  внаслідок яких, учасники матимуть змогу ознайомитись та перейняти аспекти польського досвіду розвитку агротуризму.

У заході прийматимуть участь представники фонду підтримки  підприємництва, органи влади обласного рівня, польські та українські партнери проекту, тренери та безпосередні його учасники, громадськість.

Останнє оновлення на Вівторок, 21 червня 2011, 14:58
 

Організовано перший Інформаційний семінар

e-mail Друк PDF

2 червня 2011 року м. Івано-Франківськ

Регіональним фондом підтримки підприємництва було проведено перший інформаційний семінар на тему «Представлення проміжних результатів проекту» в рамках виконання заходів проекту «Підвищення підприємницького потенціалу прикордонного регіону шляхом створення інституцій підтримки підприємництва» HUSKROUA 0901/123.

Головним завданням було представлення результатів піврічної роботи, а саме: наукові дослідження щодо стану розвитку малого підприємництва в Івано-Франківській області, Концепцію бізнес-інкубування, представлення результатів роботи щодо започаткування Бізнес-Інкубаторів в Городенківському та Роготинському районах Івано-Франківської області, а також звіт про навчальний візит української делегації до Регіонального консультаційно-інформаційного центру м.Прешова в Словаччині.

Останнє оновлення на Понеділок, 13 червня 2011, 13:13 Детальніше...
 

Відбудеться Інформаційний семінар

e-mail Друк PDF

2 червня 2011 року в м.Івано-Франківську організовується інформаційний семінар на тему «Представлення проміжних результатів проекту» в рамках виконання заходів проекту «Підвищення підприємницького потенціалу прикордонного регіону шляхом створення інституцій підтримки підприємництва» HUSKROUA 0901/123.

Програмою інформаційного семінару передбачено презентацію проекту, представлення результатів піврічної роботи проекту, зокрема: наукових досліджень щодо стану розвитку малого підприємництва в Івано-Франківській області, Концепції бізнес-інкубування, представлення результатів роботи щодо започаткування Бізнес-Інкубаторів в Городенківському та Роготинському районах Івано-Франківської області, а також звіт про навчальний візит української делегації до Регіонального консультаційно-інформаційного центру м.Прешова в Словаччині.

В роботі інформаційного семінару візьмуть участь представники органів влади та місцевого самоврядування, Українського та регіональних фондів підтримки підприємництва, словацьких та українських партнерів проекту, експерти та безпосередні його учасники, громадськість, представники ЗМІ.

Останнє оновлення на Вівторок, 31 травня 2011, 08:38
 


Сторінка 11 з 15