Home Новини
Новини

Запрошуємо на прес-конференцію

e-mail Друк PDF

27 квітня 2011 року в приміщенні Івано-Франківської обласної державної адміністрації відбудеться офіційне представлення громадськості у формі проведення прес-конференції проекту «Підвищення підприємницького потенціалу прикордонного регіону шляхом створення інституцій підтримки підприємництва» для представників ЗМІ. Програмою прес-конференції передбачено офіційне представлення проекту, презентацію цілей, основних заходів проекту та його партнерів. У заході візьмуть участь представники органів влади та місцевого самоврядування, бенефіціари проекту, асоційовані партнери, ЗМІ.

Початок прес-конференції: о 10-00 год. 27 квітня 2011 року.

Адреса: вул. Грушевського, 21, зал засідань(каб. 500).

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 квітня 2011, 09:04
 

Виконання регіональної програми підтримки малого підприємництва в області на 2011-2012 роки

e-mail Друк PDF

08 квітня 2011 року відбулося чергове засідання Інвестиційного комітету Регіонального фонду підтримки підприємництва по Івано-Франківській області, на якому було прийнято рішення про надання фінансово-кредитної підтримки у вигляді пільгового кредиту 4 суб’єктам малого підприємництва на загальну суму 566 600,00 грн., а саме:

1. “Виготовлення дитячих меблів” –– Приватний підприємець Василишин Леонід Михайлович;

2. “Збільшення обсягів виробництва столярних виробів” –– Приватне підприємство «Виробничо-комерційна фірма «Оксамит»;

3. “Вирощування племінних свиней” –– Приватний підприємець Кшивак Володимир Іванович;

4. “Випічка хліба та хлібобулочних виробів” –– Приватний підприємець Федунь Галина Еміліанівна.

Останнє оновлення на Вівторок, 12 квітня 2011, 23:54 Детальніше...
 

Розпочато реалізацію проекту «Почни свій бізнес на селі. Позааграрна підприємницька діяльність задля добробуту українських селян (агротуризм)

e-mail Друк PDF

Починаючи з 22 березня 2011 року Регіональним фондом підтримки підприємництва по Івано-Франківській області спільно з Асоціацією «Центр європейської співпраці» (м.Дзержонюв, Республіка Польща) розпочато реалізацію проекту «Почни свій бізнес на селі. Позааграрна підприємницька діяльність задля добробуту українських селян (агротуризм)» у рамках конкурсу пропозицій Міністерства закордонних справ Республіки Польща «Допомога для розвитку 2011» - Україна.

Даний проект став продовженням та розширенням проектів РФПП, які реалізувалися у попередні роки, зокрема проекту «Знаємо, куди йдемо. Співпраця органів самоврядування у сфері розвитку Карпатської системи туристичної інформації (КСТІ)» в рамках програми «Польська закордонна допомога – 2010» Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща.

Основна мета проекту: модернізація українського села та пристосування його до європейських стандартів у сфері позааграрної господарської діяльності (агротуризм).

 

Окремими цілями проекту є:

 1. Підтримка українського бізнес-средовища (малого і середнього підприємництва) у сфері розповсюдження позааграрного підприємництва у сільських районах, а також застосування на українському ґрунті європейських моделей рішень, що стосуються поширення агротуристичного підприємництва;
 2. Активізація вибраних українських місцевих громад задля покращення якості життя на селі шляхом запровадження місцевих програм розвитку агротуризму;
 3. Поширення використання сучасних інструментів інформатики у сфері Туристичної Інформації з особливим урахуванням агротуризму;
 4. Популяризація агротуризму як ефективного знаряддя активізації місцевих громад та підвищення якості життя сільських жителів.

 

В ході реалізації проекту планується проведення таких основних заходів:

 • Навчальні сесії для підприємців-початківців у сфері агротуризму та представників установ бізнес-середовища (Центральної України та Південної України);
 • Навчальні сесії для підприємців, котрі вже працюють у сфері агротуризму, а також представників центрів туристичної інформації (Івано-Франківська область);
 • Розробка навчальних матеріалів, які разом із матеріалами семінарів становитимуть основу публікації під робочою назвою «10 кроків до започаткування власного агротуристичного бізнесу»;
 • Навчальні візити до Республіки Польща;
 • Розвиток Інтернет-порталу Карпатської системи туристичної інформації (КСТІ);
 • Організація конкурсу на найкращу садибу сільського зеленого туризму України;
 • Видання підручника на тему планування та ведення власного агротуристичного господарства (українською мовою).
Останнє оновлення на П'ятниця, 22 квітня 2011, 11:01
 

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ОБЛАСТІ!

e-mail Друк PDF

Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області в рамках реалізації заходів Регіональної програми підтримки малого підприємництва в Івано-Франківській області на 2011-2012 роки оголошує постійно діючий конкурс на фінансування через Держказначейство бізнес-проектів суб’єктів малого підприємництва, які працюють в пріоритетних галузях економіки області, зокрема:

 • виробництві;
 • виробництві та переробці с/г продукції;
 • туризмі, в т.ч. сільському зеленому;
 • будівництві;
 • побутовому обслуговуванню населення.

А також у сферах:

 • розроблення та впровадження інновацій;
 • енергозбереження;
 • впровадження стандартів ISO.

 

Основні умови фінансово-кредитної підтримки:

 • відсоткова ставка - 15 % річних в гривнях;
 • розмір кредиту - від 10 000 до 200 000 гривень;
 • термін кредиту - до 3-х років;
 • обов’язкове забезпечення кредиту (іпотека, застава, порука)

 

За детальною інформацією звертатись:

вул.Василіянок 62а, 5-й пов.

м.Івано-Франківськ;

тел./факс: (0342) 500-430

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Останнє оновлення на Вівторок, 15 березня 2011, 09:19
 

Представники РФПП прийняли участь в інавгураційній конференції «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону»

e-mail Друк PDF

1 березня 2011 року в конференц-залі готелю «Парк-готель» м. Івано-Франківська відбулася інавгураційна конференція в якій прийняв участь директор РФПП – Микитюк Євген Михайлович та помічник координатора проектів та програм РФПП.

Конференція проводилась в рамках проекту «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону», що реалізується Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини в партнерстві з головним управлінням туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамурешського повіту (Румунія) в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013, за участю партнерів проекту, представників органів місцевої влади, туристичного бізнесу, туристично-інформаційних центрів та громадських організацій Івано-Франківської області.

Метою конференції є офіційне відкриття реалізації проекту «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону».

На конференції було представлено інформацію про проект, туристичний потенціал Івано-Франківської області, діяльність партнерів проекту, а саме Центру розвитку малого та середнього бізнесу Марамурешського повіту та Карпатського фонду - Україна, ознайомлено з розвитком сільського туризму як пріоритетного напрямку розвитку Карпатського Єврорегіону.

Програма конференції передбачала обговорення учасниками конференції основних напрямків реалізації проекту, що сприятиме налагодженню відкритого діалогу між учасниками конференції, міжсекторного партнерства в реалізації проекту.

Останнє оновлення на Середа, 02 березня 2011, 17:30
 


Сторінка 12 з 15